Akių klinika

Optikos centras pirmasis optikos salonas pamario krašte teikiantis akių ligų diagnostikos ir gydymo paslaugas. Klientams modernia ir tikslia diagnostine aparatūra atliekame reikiamus kvalifikuotus oftalmologinius tyrimus. Skiriame terapinį, ortoptinį gydymą arba gydomuosius akinius bei kontaktinius lęšius. Skubiai per vieną valandą pagaminame akinius.

Akių klinikoje „Optikos centras“ teikiama skubi ir planinė pagalba bet kokio amžiaus pacientams. Atliekami profilaktiniai tyrimai, tinklainės pokyčių ir glaukomos ligų diagnostika bei terapinis gydymas, akinių parinkimas.
Oftalmologų ir optometrininkų profesionalumas, modernios technologijos ir įranga leidžia efektyviai nustatyti pacientų nusiskundimų priežastis ir skirti reikiamą regos korekciją bei akių ligų gydymą.
Refrakcijos ydoms ir akių ligoms diagnozuoti akių klinikoje „Optikos centras“ naudojami visame pasaulyje žinomi ir efektyviausi diagnostikos metodai, tokie kaip oftalmoskopija, nekontaktinė tonometrija, kompiuterinė perimetrija, optinė kocherentinė tomografija, autorefraktokeratometrija, ragenos topografija ir k.t.
Taip pat konsultuojami pacientai nuo gimimo: kompetentinga akių daktarė nustatys nusiskundimų priežastis ir patars kaip jas koreguoti ar išgydyti.

Mūsų akių klinikos privalumai:

  • Moderni diagnostikos įranga, terapinio gydymo prietaisai.
  • Pažangios technologijos ir technologijos, skirtos išspręsti įvairias regėjimo problemas ne tik standartiniais, bet ir sudėtingais atvejais.
  • Kompetetingi oftalmologai, kurie turi patirties dirbdami praktinį ir mokslinį darbą.
  • Individualus požiūris į kiekvieną pacientą, atsižvelgiant į jo organizmo, amžiaus, profesijos ypatybes.
  • Platus pirmaujančių gamintojų aukštos kokybės oftalmologinių ir pagalbinių medžiagų pasirinkimas (akinių rėmelių, akinių bei kontaktinių lęšių).
  • Patogiausios sąlygos pacientams: išankstinė registracija telefonu ir internetu, informacijos ir siuntimo paslaugų palaikymas, internetinės konsultacijos, nuolaidų programa.
Akių dugno apžiūra

Akių dugno apžiūra

Šiuo tyrimu pamatomas regos nervas, akies kraujagyslės, tinklainės, gyslainės ligos, galima nustatyti smegenų auglius. Akies dugno tyrimas gal būti atliekamas plačiu vyzdžiu, todėl prieš tyrimą į akis įlašinama vyzdžius plečiančių akių lašų. Daugiau apie teikiamą paslaugą skaitykite čia.

Akių spaudimo matavimas

Akių spaudimo matavimas

Matuojamas bekontaktiniu tonometru, Ščioco tonometru, tai svarbus tyrimas glaukomos diagnozavimui. Glaukoma – tai progresuojanti regos nervo liga, kurios metu nyksta tinklainės nervinių skaidulų sluoksnis. 

Miežio, karpučių, papilomų šalinimas

Miežio, karpučių, papilomų šalinimas

Jei susiformavo šaltas miežis, tinkamai gydant jis gali sunykti savaime, tačiau neretai tenka atlikti jo šalinimo operaciją.
Jeigu miežis, o ypač šaltasis, kartojasi, reikėtų nuodugniau ištirti, ar nėra galimo piktybinio proceso.
Karpos – gerybiniai navikai paprastai nesukelia pavojingų padarinių, tačiau sukelia tam tikrų nepatogumų. Atsiradusios ant apatinių ir viršutinių akių vokų gali trukdyti įprastinei regėjimo funkcijai.
Papilomos – rimtas ir dažnai skausmingas kosmetinis defektas. Ją sukelia papilomos virusas (dar vadinamas žmogaus papilomos virusu). Gali būti kelių milimetrų, ar net centimetro dydžio. Jos linkusios plisti, todėl svarbu kuo anksčiau jas pašalinti, kad neišplistų.

OCT (optinė koherentinė tomografija)

OCT (optinė koherentinė tomografija)

Lazerinis tyrimo metodas, kuriuo ištiriama akies vidinė struktūra. Tiriant įvertinamas ir tiksliai išmatuojamas regos nervo diskas, tinklainės sluoksniai ir jų storis. Tai ypač svarbu diagnozuojant ir sekant glaukomą, tinklainės ligas. Daugiau apie teikiamą paslaugą skaitykit čia.

Perimetrija (akipločio tyrimas)

Perimetrija (akipločio tyrimas)

Tikrinama tinklainės, regos nervo ir smegenų funkciją. Akipločio tyrimas parodo pakitimus, kai jau būna pažeista 30% ar daugiau tinklainės nervinių skaidulų.  Daugiau apie teikiamą paslaugą skaitykite čia.

Ragenos topografija – arba ragenos žemėlapis

Ragenos topografija – arba ragenos žemėlapis

Šis tyrimas išmatuoja ragenos formą ir paviršiaus pakitimus. Tai svarbu nustatant keratokonusą. Keratokonusas sukelia matymo pablogėjimą kelias būdais. Ragenai tampant kūgio formos, jos paviršius deformuojasi, todėl formuojasi astigmatizmas, o dėl iškilesnės formos progresuoja trumparegystė.

Akių klinikoje atliekame Sausų akių diagnostiką

Sausų akių diagnostika

Širmerio testo pagalba nustatomas akių sausumo lygis. Akims padėsime lašindami dirbtines ašaras, kurios praplauna, sudrėkina, sutepa akies paviršių. Daugiau apie teikiamas paslaugas skaitykite čia.

Akių klinikoje atliekamas Vairuotojų regos tyrimas

Vairuotojų regos tyrimas

Ištiriamas regėjimo aštrumas, akiplotis, jautrumas kontrastui, spalvinis jutimas. Vairuotojas su regėjimo funkcijų sutrikimais negali tiksliai įvertinti pavojingos situacijos, kad galėtų greitai ir teisingai sureaguoti.

Akių klinikoje atliekamas akių lygų tyrimas - Gionoskopija

Gionoskopija

Gonioskopija yra kontaktinė diagnostikos technika, naudojama tiksliai ištirti akies priekinės kameros kampą (PKK). Priekinės kameros kampo zona išoriškai yra uždengta nepermatomu audiniu, todėl jos negalima ištirti ragenos ir skleros susiliejimo vietoje. Daugiau apie teikiamą paslaugą skaitykite čia.